• BEN Olmadan, BİZ Olamayız…

Paylaşım…Dayanışma…Destek = Eki’BİZ…

Şengül Demir

Kurucu, Meslek Belgeli Kurumsal Koç, Aile Danışmanı, Eğitmen

Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunuyum. Felsefe Grubu Öğretmeniyim. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet Yüksekokulu – Anadolu Üniversitesi – Maliye ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi örgün eğitimli Aile Danışmanlığı Eğitimleri ve Başkent Üniversitesinden Koçluk Eğitimleri aldım. Ankara Üniversitesi Eğiticilerin eğitimine katıldım. Çalışma Bakanlığı işbirliğiyle yapılan Koçluk Mesleki Yeterlilik Belgemi aldım.Başkent Üniversitesi Aile Danışmanlığı Sertifikasyon Programı Eğitimlerin de Eğitmenlik yapıyorum.

Şenay Özdemir

Profesyonel Koç, Öğrenci Koçu, Eğitmen

Anadolu Üniversitesi Muhasebe mezunuyum.10 sene muhasebe alanında para yönetiminde çalıştım. Daha sonra şehir değişikliği yaparak Amasya/Merzifon’a yerleştim. Kişisel Gelişim, Aile, Özel Eğitim ve Çocuk Gelişimi Eğitimleri aldım ve aldığım eğitimlerin katkılarıyla Merzifon Halk Eğitim Merkezinde Eğitmenlik yaptım. Her eğitim bir dokunuştu. Bu dokunuşlar nasıl büyüyebilir derken Ankaraya yerleştim Yaşam ve Öğrenci Koçluğu, Drama, Mandala ve Kahkaha Yogasıyla tanıştım. Şu an Şd Partner Koçluk Danışmanlık da Eğitim Koordinatörlüğü, Eğitmenlik ve Koçluk hizmetleri sunuyorum ve öğrendiğim her bilgiyi paylaşmak adına her sabah huzurla uyanıyor derin bir nefes alıp gülümsüyorum.

Gökcan Çürük

Profesyonel Koç, Öğrenci Koçu, Eğitmen

1990 yılında Ankara’da doğdum. 2012 yılında Başkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldum. Ardından, 4 yıl özel bir bankada Ticari Bankacılık Portföy Yöneticiliği yaptım.

İşimi yaparken en keyif aldığım kısım, müşterilerimin ihtiyaçlarına onların olanakları doğrultusunda çözüm bulmak, gün boyu farklı kişilerle iletişim halinde olmak ve organizasyonel süreçleri yönetmekti. Ancak, zaman içinde keyif aldığım bu süreçleri farklı bir sektörde gerçekleştirmeye karar verdim ve istifa ettim.

İstifa ettikten sonra, kendi iç yolculuğumda varmak istediğim durağı belirledim. Katıldığım koçluk atölyeleri ve aldığım koçluk eğitimleriyle de bu alanın sonsuz bir okyanus olduğunu, her gün yeni bir şeyler öğrenerek bu okyanusta yüzebileceğimi fark ettim. Sonrasında da profesyonel koçluk, öğrenci koçluğu ve eğitmenlik hizmetleri vermek üzere, işini aşkla yapan ŞD Partner Koçluk Danışmanlık ekibine katıldım.

Özden Canbolat

Aile Danışmanı, Eğitmen , Haber Spikeri

Meslek hayatına 2003 yılında Alanya Kanal A tv de başladı. 2006 – 2008 yılları arasında TRT Alanya temsilciliği görevinde de bulundu. Kanal A tv’ deki haber spikerliği görevini 2010 yılına kadar sürdürdü. Bu süre içinde Etkili konuşma, Beden dili ve Diksiyon eğitimlerini Akdeniz ve Niğde Üniversiteleri işbirliği ile tamamladı. 2010 yılında yine Haber Spikeri olarak Ankara Kanal B TV de göreve başladı. Haber Spikerliğinin yanında Ekonomi programı hazırlayıp sundu. Görevi sırasında alan eğitimlerini sürdürdü.

Sosyoloji Lisans eğitimini tamamlayarak Aile Danışmanlığı alanında da çalışmalarda bulundu.

Eğitimlerimizden ve Etkinliklerimizden haberdar olun…